OKENNÍ SLUŽBY Vojťas / Žaluzie Vojťas ( Tel: +420 777 831 343 )

Naše RODINNÁ firma byla založena v roce 1997 v Českém Krumlově a na trhu montáže interiérové stínící techniky, renovací dřevěných oken a okenním provozním servisem, působíme tedy letos již více než 27 let. Od roku 2002 máme působnost na Vysočině především v celých okresech Pelhřimovska a Jihlavska a zajisté máme i své stálé zákazníky i nadále v Jihočeském kraji.

Jsme zaměřeni na dodávku, montáž a servis interiérové stínící techniky do rodinných domů a bytů, ale také do firemních prostorů.

Dále poskytujeme služby v oblasti kontroly funkčnosti a těsnosti plastových oken a dřevěných eurooken - provozním servisem plastových oken a eurooken a v neposlední řadě renovací dřevěných oken / špaletových a kastlových oken /

V oblasti protisluneční ochrany a sítí proti hmyzu nabízíme v současné době téměř 300 produktů a většinu z nich v barevné škále minimálně několika desítek, častěji spíše stovek barevných odstínů a variací.

Jsme připraveni vybavit váš domov stínící technikou od střechy až po okna, od dekorace po zatemnění.

Co od nás můžete očekávat
Základem naší obchodní filozofie vždy byl individuální přístup ke každému zákazníkovi,výroba na míru a ve spolupráci se zákazníky pak odborný výběr optimálního stínícího systému, který bude nejlépe vyhovovat vašim technickým požadavkům a finančním možnostem.

Na všechny dodávané produkty poskytujeme standartně 2-letou záruku a samozřejmostí je kromě záručního i pozáruční servis.

Co od nás očekávat nemůžete
Zásadně se nezabýváme dodávkami levné a nekvalitní stínící techniky z asijských zemí,různých hypermarketů a tržnic. Od nás získáte výrobky zhotovené v České republice z komponentů vyrobených v zemích EU nebo kompletně vyrobené v České republice.

Vzhledem k rozsáhlosti našeho sortimentu nelze zasílat zákazníkům ceníky, které nyní tvoří cca 500 stran formátu A4 a neustále se aktualizují a rozšiřují

Těšíme se na případnou spolupráci

            rodinná firma Žaluzie Vojťas

Tel: +420 777 831 343 / +420 721 034 263

ŽALUZIE PELHŘIMOV - MONTÁŽ ŽALUZIÍ PELHŘIMOV - SERVIS ŽALUZIÍ PELHŘIMOV - OPRAVY ŽALUZIÍ PELHŘIMOV - VÝMĚNA ŽALUZIÍ PELHŘIMOV - TEXTILNÍ ROLETY PELHŘIMOV - SÍTĚ PROTI HMYZU PELHŘIMOV - DEN A NOC PELHŘIMOV - STÍNÍCÍ TECHNIKA PELHŘIMOV  - ŽALUZIE VOJŤAS - OKENNÍ STĚ PROTI HMYZU PELHŘIMOV - SERVIS OKEN PELHŘIMOV - OKENNÍ SERVIS JIHLAVA - OKNOSERVIS VOJŤAS - SERVIS OKEN VYSOČINA - TĚSNĚNÍ OKEN VYSOČINA - TĚSNĚNÍ OKEN PELHŘIMOV - TĚSNĚNÍ OKEN JIHLAVA - SEŘÍZENÍ PLASTOVÝCH OKEN JIHLAVA - SEŘÍZENÍ PLASTOVÝCH OKEN PELHŘIMOV - OKNOSERVIS PELHŘIMOV - OKNOSERVIS JIHLAVSKO- ŽALUZIE JIHLAVA - SERVIS ŽALUZIÍ JIHLAVA - MONTÁŽ ŽALUZIÍ JIHLAVA - OKENNÍ SERVIS PELHŘIMOV