ŽALUZIE Vojťas / montáž a servis žaluzií‚ rolet‚ sítí proti hmyzu / OKNOSERVIS

OKNOSERVIS VOJŤAS příjem zakázek: PO - NE 8.00 - 18.00 / TEL: +420 777 831 343 /

Naše rodinná firma Žaluzie Vojťas / 1997 - 2023 / Vám poskytne široké portfólio služeb v oblasti zaměření, výroby, montáže a servisu interiérových žaluzií, sítí proti hmyzu a interiérových rolet, rolet Den a Noc. Provádíme záruční a pozáruční servis žaluzií.

Výhradně používáme od počátku své činnosti pouze výrobky stínící techniky, vyrobené a pocházející pouze z České republiky, proto nemám problém sehnat náhradní díly na žaluzie např. z roku 1990.

On-line příjem zakázek na servis žaluzií, montáž žaluzií - výměna žaluzií - ND na žaluzie

Příjem zakázek NONSTOP:

EMAIL: stinicitechnik@gmail.com

Tel: +420 777 831 343 / Whatsapp  Zaměření - montáže a servis provádíme vždy po konzultaci se zákazníkem

Stínící technice a zejména horizontálním, vertikální žaluziím, roletkám se věnujeme již dlouhá léta, a tak Víme, a dokonce jsme si i v praxi ověřili, že všechny námi montované výrobky splňují velmi náročné požadavky na stavebně-fyzikální parametry a zejména splňují veškeré normy a jsou na té nejmodernější technologické úrovni.

Nabízené produkty
Vnitřní žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Hliníkové žaluzie jsou použitelné jak na plastová okna, tak i na eurookna nebo špaletová okna, protože je to specifický výrobek interiérového stínění, který je vyráběný na míru daného okna. Na všechny typy žaluzií poskytujeme jak záruční tak i pozáruční servis. Výměna nefunkčních žaluzií

Vnitřní žaluzie jsou velmi žádanou a přitom velmi kvalitní ochranou vašeho soukromí, ochranou proti slunečnímu záření a mohou být také stylovým a designovým doplňkem vaší domácnosti, chaty i kanceláře...

Rolety Den a Noc jsou praktickým důkazem, že i stínící technika se vyvíjí. Přestože stále ještě vedou horizontální žaluzie, právě rolety Den a noc jim začínají obrazně vypalovat břehy rybníku. Kombinují v sobě totiž přednosti žaluzií a tradičních rolet.

I když vyšší pořizovací náklady, snadné ovládání, široká nabídka materiálů, barev a dekorů, navíc i dostupný servis (na trhu je dostatek firem, které tyto služby provádějí). Přitom však mají právě rolety Den a Noc oproti klasickým řešením stínění i řadu dalších výhod...

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

Sítě proti hmyzu jsou z hlediska zhotovení a montáže nenáročnou záležitostí. Síť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je vyráběna v šedé a černé barvě a na okenním profilu je téměř neviditelná.

ZAMĚŘENÍ ŽALUZIÍ - SERVIS ŽALUZIÍ - VÝMĚNA ŽALUZIÍ - TEXTILNÍ - LÁTKOVÉ ROLETY - ROLETY DEN a NOC - OKENNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU - DVEŘNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU - SERVIS INTERIÉROVÉ STÍNÍCÍ TECHNIKY - ŽALUZIE PELHŘIMOV - ŽALUZIE POČÁTKY - ŽALUZIE ŽIROVNICE - ŽALUZIE PACOV - ŽALUZIE HUMPOLEC - ŽALUZIE KOŠETICE - ŽALUZIE NOVÁ VČELNICE - ŽALUZIE ČERNOVICE - OPRAVY ŽALUZIÍ PELHŘIMOV - SERVIS ŽALUZIÍ PELHŘIMOV - DEN A NOC PELHŘIMOV - ŽALUZIE STARÝ PELHŘIMOV - OKENNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU PELHŘIMOV - DVEŘNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU PELHŘIMOV - LÁTKOVÉ ROLETY PELHŘIMOV